OPEN LIEPĀJA

Festivāls “OPEN Liepāja” bija, ir un būs atvērts. Atvērtība visam jaunajam vai tradīcijām bagātajam, pozitīvajam un iedvesmojošajam, dažādajam un neparastajam… atvērtība ir kļuvusi par festivāla “OPEN Liepāja” izšķirošāko vaibstu.

Festivāls “OPEN Liepāja” neizvēlas kādus konkrētus žanrus, formātus, stilus vai tamlīdzīgus rāmjus. Šis ir festivāls, kura galvenais mērķis ir radīt vidi, kurā sevi atrod visdažādākā satura un rakstura notikumi, kurus rada un bauda visdažādākie cilvēki no tuvām un tālām pasaules malām. Iepazīstināt ar sevi un iepazīt citus, redzēt, dzirdēt, sajust, saprast un arī nesaprast, nepārstājot jautāt – tāda ir iecere.

“Mēs šobrīd nezinām, ar ko tas beigsies!” ir šobrīd godīgākā atbilde, bet zinām, ka būs labi un izdosies!

Festivālu rīko biedrība “World Culture Society” – unikāls kultūras projekts, bezpeļņas organizācija un vienlaikus atgādinājums par to, ka cilvēkiem ir daudz vairāk iemeslu būt saliedētiem. Kultūra ir visas pasaules valoda. Organizācijas mērķi ir kultūrdialoga veicināšana, kas ir brīvs no politiskajām klišejām un stereotipiem, kultūrvēsturiskās informācijas aprites veicināšana, kā arī nepārtraukti sadarbības un izteiksmes meklējumi radošās vides ietvaros.

5 months ago

Open Liepāja
Festivāla “OPEN Liepāja” ieskaņas koncerts Liepājas koncertzāle Lielais dzintars / Concert hall Great Amber ar gruzīnu etno džeza grupu IRIAO un Melngaiļskolas Bigbends.
#openliepaja
Foto: Ieva Makare photography

Festivāla “OPEN Liepāja” ieskaņas koncerts Liepājas koncertzāle Lielais dzintars / Concert hall Great Amber ar gruzīnu etno džeza grupu IRIAO un Melngaiļskolas Bigbends.
#openliepaja
Foto: Ieva Makare photographyFestivāla “OPEN Liepāja” ieskaņas koncerts @[426386397492285:274:Liepājas koncertzāle Lielais dzintars / Concert hall Great Amber] ar gruzīnu etno džeza grupu @[689188521142582:274:IRIAO] un @[251790348324666:274:Melngaiļskolas Bigbends].
#openliepaja
Foto: @[1375197222800816:274:Ieva Makare photography]
... See MoreSee Less

Vairāk...
Festivāla partneri
Festivālu atbalsta