Liepājā gaidāma gruzīnu mākslinieces Keti Melkadzes izstāde

Popularizējot festivālu “OPEN Liepāja” un tā pieteikto atvērtības ideju, biedrība “World Culture Society” turpina veidot kultūrdialogu pāri robežām un sadarbībā ar Gruzijas vēstniecību Latvijā izziņo īpašu notikumu – gruzīnu mākslinieces Keti Melkadze izstādi, kas 2018. gada aprīlī notiks Liepājas muzejā.

Read more

Notiks festivāla “OPEN Liepāja” ieskaņas koncerts

26. novembrī pulksten 16 Liepājas koncertzālē “Lielais Dzintars” notiks nākamgad gaidāmā festivāla “OPEN Liepāja” ieskaņas koncerts, kurā uzstāsies etnodžeza grupa no Gruzijas “IRIAO”.

Read more

2018. gadā pilsētā, kas pazīst festivālus, gaidāms jauns un vērienīgs notikums!

2018. gada jūlija vidū Liepājā notiks nebijuša formāta un satura notikums – jauns festivāls “OPEN Liepāja”. Mūzika, māksla, sports, ielu performances, ekstrēmi priekšnesumi, izaicinājumi gardēžiem, izklaidējošas atrakcijas, izglītojoši notikumi, prasme lieliski pavadīt laiku kopā ar draugiem un domubiedriem – dažādas epizodes “OPEN Liepāja” stāstā ir iespējamas.

Atvērtība visam jaunajam vai tradīcijām bagātajam, pozitīvajam un iedvesmojošajam, dažādajam un neparastajam kļuvusi par festivāla “OPEN Liepāja” izšķirošāko vaibstu. Šis ir nekomerciāls projekts un apmeklētājiem festivāls būs pieejams bez maksas. “OPEN Liepāja” neizvēlas kādus konkrētus žanrus, formātus, stilus vai tamlīdzīgus rāmjus. Šis ir festivāls, kura galvenais mērķis ir radīt vidi, kurā sevi atrod visdažādākā satura un rakstura notikumi, kurus rada un bauda visdažādākie cilvēki no tuvām un tālām pasaules malām. Iepazīstināt ar sevi un iepazīt citus, redzēt, dzirdēt, sajust, saprast un arī nesaprast, nepārstājot jautāt – tāda ir iecere.

Festivālu rīko biedrība “World Culture Society”, kuras identitāte, misija un mērķis ir īstenot kultūru pāri robežām, neatkarīgi no politiskām un ekonomiskām interesēm. Atvērt Liepāju, lai aicinātu pasauli iepazīt pilsētu un iepazītos ar pasauli pilsētā!

Mēs nezinām, ar ko tas beigsies, bet esam atvērti, acīm un sirdīm plati vaļā, piedzīvot festivālu “OPEN Liepāja”!” pamatdomu formulē “OPEN Liepāja” rīkotājs, biedrības “World Culture Society” vadītājs Edijs Klaišis.

“World Culture Society” ir unikāls kultūras projekts, bezpeļņas organizācija un vienlaikus atgādinājums par to, ka cilvēkiem ir daudz vairāk iemeslu būt saliedētiem. Kultūra ir visas pasaules valoda. Organizācijas mērķi ir kultūrdialoga veicināšana, kas ir brīvs no politiskajām klišejām un stereotipiem, kultūrvēsturiskās informācijas aprites veicināšana, kā arī nepārtraukti sadarbības un izteiksmes meklējumi radošās vides ietvaros.